Tehtud tööd – Junimperium Distillery

 Junimperium Distillery

Erilahendusega riiulid ja masttõstuk erilises džinnivabrikus

Tallinnas Telliskivi kvartalis asub Eesti ainus omataoline džinnivabrik Junimperium Distillery, kus lisaks käsitöödžinni tootmisele pannakse suurt rõhku ka vabrikutuuridele, džinni ajaloo tutvustamisele, džinnikokteilide valmistamisele ja degustatsioonidele. Eriline ettevõtmine erilises hoones nõuab ka erilist sisustust ning Laomaailmal oli suur rõõm ja au selles projektis osaleda.

Junimperium5

 

 

 

 

 

 

 

 


Antud ruumis polnud otstarbekas kasutada klassikalist käärtõstukit, mistõttu sai vastavalt džinnivabriku eripäradele eritellimusel projekteeritud masttõstuk 1,6 x 1,2 m suuruse platvormiga,
mis on oluliselt ruumisäästlikum lahendus. Mugava kaubaliigutamise huvides süvendati platvorm põrandasse, et selle pealispind oleks põrandaga tasa. See oli teine masttõstuki oluline eelis käärtõstelava ees. Masttõstuki puhul on oluliselt väiksem süvistamise vajadus. Platvorm on põrandaga samal tasemel ka teisel korrusel, tõstuki platvormil on libisemisvastane pind ning külgedel turvapiirded.

Masttõstukid on toode, mida saab vastavalt kauba ja hoone spetsiifikale päris suures mahus personaliseerida. Junimperium Distillery masttõstukile sai valitud tõstejõud 1000 kg ja tõstekõrguseks 5 meetrit.

Laomaailma ülesandeks oli ka projekteerida hoonesse kaubariiulid ning vastavalt tootmisprotsesside ning ruumide iseärasustele tõsteseadeldis kahe korruse vahel kaupade mugavaks liigutamiseks. Riiulisüsteemideks projekteerisime vastavalt nõukogudeaegse hoone iseärasustele Metro kergkaubariiulid ning, et ruum saaks maksimaalselt ära kasutatud, sai otse riiulisüsteemi sisse projekteeritud ka kraanikauss.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kui sul on ka mulle mõni huvitav väljakutse, siis võta minuga ühendust.
MARKO VAIKMAA – 53 456 466
tehnika@laomaailm.ee