Crown C-5 seeria viib gaasitõstukid täiesti uuele kõrgusele

Crown on toonud Euroopa turule innovatiivse gaasitõstukite seeria C-5 (VIDEO 1). Uus tõstuk annab LPG-d kütusena kasutavatele tõstukitele täiesti uue mõõtme, kuna Crowni enda valmistatud mootor ja vastupidav jõuülekanne tagavad tõstukile 20 000 töötunnise eluea. Arenenud tehnoloogiat võib leida tõstuki igas detailis: kaheosaline eriti vastupidav radiaator, ergonoomiline disain, intelligentne stabiilsuse kontroll. Kõik kokku teevad need lahendused tõstukid eriti vastupidavateks ja väga produktiivseteks (VIDEO 2).

Gaasitõstuk Crown C-5 (1)                           Gaasitõstuk Crown C-5 (2)

C- 5 seeria tõstukid on saadaval tõstevõimega 2,0, 2,5 ja 3,0 tonni. Need on võimelised töötama ka mitmes vahetuses, igasugustes ilmastikuoludes ja tagavad kõrge tootlikkuse isegi kehval pinnasel. Tõstukitel kasutatav 2,4 liitrine spetsiaalne mootor on väga efektiivne ja minimaalse vibratsiooniga (VIDEO 3). Mootoris kasutatakse hammasratas ülekannet, mistõttu jääb ära vajadus kulukaks rihma vahetuseks või keti pingutamiseks.

2,4 Litre Industrial Engine

Kinnised täisringina töötavad ketaspidurid on väga vastupidavad, mis vähendab oluliselt hoolduskulusid. Standardvarustuses on mägipiduri funktsioon (VIDEO 4), mis hoiab tõstuki kallakutel automaatselt paigal ilma piduripedaali vajutamata.

Power Brake System

Crown C-5 seeria tõstukitel on kasutusel väga efektiivne jahutussüsteem, mis tõstab masina efektiivsust ja pikendab mootori eluiga. Lisavarustusena pakutav Crown ODC (On-Demand Cooling; VIDEO 5) süsteem võimaldab reguleerida mootori jahutamist vastavalt vajadusele ja samas ka ventilaatori pöörlemissuuna muutmisega puhastada radiaatorit sellele kogunenud prahist.

On Demand Cooling - ODC

C-5 seeria tõstukid on loodud tagama tõstukijuhile parimat võimalikku mugavust, väljavaadet ja ergonoomiat. Madal vastukaal, kõrge istumisasend, masti avatud disain tagavad 360 kraadise vaate isegi kabiiniga tõstukitel. Kabiin, millel on suured aknad, klaasipuhastid ja soojendus pakub autoga sarnast sõidumugavust igasugustes ilmastikuoludes.

Pehme kabiin                       Kõva kabiin

Crown Access 1 2 3 patenteeritud süsteem võimaldab igale tõstukile määrata mõlemas sõidusuunas erinevad kiiruse piirangud, mis on väga vajalikud laos töötamisel. Tõstukitel on ka patenteeritud ja väga täpne kütusenäidik, mis jälgib pidevalt kütuse temperatuuri ja rõhku ning võimaldab teada saada kütuse keskmise ja hetkekulu. Crown C-5 seeria tõstukid erinevate lisaseadmete ja võimalustega on sobivad töövahendid ka kõige raskematesse oludesse ning mitme vahetusega tööle.

Crown C-5-Comfortable Operator Space

Crown on üks maailma suurimaid tõstukite tootjaid, mille tooted on tuntud auhinnatud disainilahenduste ja läbimõeldud ehituse poolest. Crowni tootmise filosoofia põhineb vertikaalsel integratsioonil, mille puhul disain, insenerilahendused, komponentide tootmine ja tõstukite koostamine tehakse Crowni enda üksuste poolt.

NB! Käesoleva artikli PDF-formaadis leiate SIIT!