Firmast

Kõik lattu või töökotta vajalik ühest kohast

Laomaailm pakub kõike, mida peab sisaldama üks kvaliteetne ja efektiivselt toimiv ladu, tootmishoone, arhiiv või riietusruum.

Meie toodete hulka kuuluvad riiulid, metallmööbel, tõstukid, tõsteseadmed, kärud, konteinerid, töökoja sisustus, erinevad tarvikud PVC külmakardinatest kuni laokastide-karpideni.

Lisaks laosisustusele on tootevalikus ka tehnika – laotõstukid, virnastajad, elektrilised ning manuaalsed kahvelkärud, lisaks muu lao- ja tootmistehnika, näiteks pakkemasinad, laokaalud, kaubaliftid, käärtõstelavad jms.

Kõikide toodetega saate tutvuda ja tellimuse esitada mugavalt e-poest. Soovi korral saate esitada ostukorvist ka lihtsalt päringu või küsida toote kohta lisainfot. Kui vajate aga enne valiku tegemist nõustamist või keerulisemate lahenduste puhul konsultatsiooni, siis võtke julgelt ühendust!

 

Pikaaegne kogemus aastast 1994

Meie pikaaegne kogemus laosisustuse müügi- ja paigalduse ning laotõstukite ja tõsteseadmete müügi ja hoolduse alal ulatub juba aastasse 1994. Oleme Teie usaldusväärne partner, kellega koostöös oma äritegevust arendada.

2016. aasta majandustulemuste põhjal kuulub meie ettevõte kõrgeima krediidireitinguga ettevõtete hulka. See on märk, et oleme tugev ja usaldusväärne ettevõte, kellel on suurepärased finantsnäitajad, positiivne taustinformatsioon ja hea maksekäitumine.

Creditinfo_templid2017_280x70px_EST_AAA

 

Oleme oma ala spetsialistid

Kahte ühesugust ladu ega tootmist ei ole ja iga kliendi vajadused on erinevad. Lao- ja tööstusruumide otstarbekaks sisustamiseks pöörduge meie kui vastava ala asjatundja poole. Oskame soovitada, millist riiulitesüsteemi kasutada, milliste liikumiskoridoridega peab arvestama ja milliseid tõsteseadmeid valida, et tagada ladude ning tööstusruumide kasutus vastavalt ootustele ja vajadustele.

Laomaailma spetsialistid, kes vajadusel konsulteerivad ka arhitektide ja inseneridega, oskavad välja pakkuda optimaalsed lahendused just Teie ruumilahenduse jaoks. Õigesti valitud riiulisüsteemide ning vahepõrandate ja sobiva sisetranspordi ning tõsteseadmete komplekslahendus annab võimaluse ladustada kaupu maksimaalselt kontsentreerituna võimalikult väikesele pinnale. Tulemusena väheneb läbitav vahemaa ja tõuseb tööoperatsioonide kiirus. Mida varasemas planeerimis- ja ehitusjärgus meiega ühendust võtate, seda mõistlikuma lahenduse saame välja pakkuda.

Oleme osalenud ja võitnud ka palju suuri riigihaankeid, suurimad projektid neist on olnud Rahvusarhiiv ja Eesti Rahva Muuseum.

 

Terviklikud laolahendused

Oleme partneriks ladude, tootmishoonete ja töökodade, samuti arhiivide ja riietusruumide optimaalsel sisustamisel. Pakume muuhulgas täislahendusi – siselogistilise lahenduse kavandamisest kuni riiulisüsteemide paigalduseni, laotehnika müügist või rendist pikaajalise hoolduse või remondini. Nii saate hankida kõik vajalikud lao ja ladustamisega seonduvad tooted ja teenused mugavalt üheset kohast.

Laomaailm võimaldab nn Try-Buy korras vähemlevinud tehnikat enne ostuotsuse tegemist proovida. Nii saate ristikavabalt veenduda selle sobivuses just Teie vajadustele. Laotõstukite renditeenus võimaldab aga liigsete finantsriskideta tulla toime muutuvate töömahtudega.

Ettevõtete vajadused muutuvad ning mõnikord tuleb riiulisüsteemid või tehnika välja vahetada. Vajadusel ostame kasutatud laoriiulid ja tõstukid tagasi ning pakume asemele sobiva laotehnoloogia. Tihti leidub aga lahendus olemasoleva ümberkohandamise või täiendamise näol. Väga levinud on vahepõrandate ja korrusladude abil kasuliku laopinna suurendamine juba tegutsevas laos või tootmises, sest laopinna ja lao kubatuuri ebaefektiivse kasutamisega kaasnevad ülemäärased kulud.

 

Sisustame Teie lao!