Parima hinna garantii

Laomaailm AS parima hinna garantii reeglid ja tingimused:

1.      Parima hinna garantii kampaania kehtib ajavahemikul 01.02.2020 kuni 31.03.2020, mille andjaks on Laomaailm AS (edaspidi: Laomaailm).
2.      Parima hinna garantii kehtib kõigile kampaania kehtivuse ajal Laomaailma laos olevatele toodetele.
3.      Parima hinna garantii võivad Laomaailmalt saada kõik eraisikutest ja juriidilistest isikutest kliendid (edaspidi: Klient).
4.      Parima hinna garantii kehtib kõikidele Kliendi poolt ostetud või ostetavatele laos olevatele toodetele, mille eest tasuti või tasutakse koheselt sularahas, pangakaardiga või ülekandega. 

Parima Hinna Garantii pakkumise sisu:

 5.       Parima hinna garantii saamiseks tuleb Kliendil osta Laomaailma tootevalikust toode, mis on Laomaailmal kohe laos olemas. Juhul, kui Klient leiab sama toote (sama tootja, tehnlised näitajad) Laomaailma konkurendi juurest soodsama tava- või kampaaniahinnaga 7 (seitsme) kalendripäeva jooksul, maksab Laomaailm Kliendile tekkinud hinnavahe tagasi.
6.       Parima hinna garantii saamiseks peab toodet allahindlusega osta sooviv Klient tõestama, et ta on leidnud sama toote (sama tootja, tehnilised näitajad) Laomaailma konkurendi juurest soodsama tava- või kampaaniahinnaga. Laomaailm tagab Kliendile samaväärse hinna.
7.      Parima hinna garantii kehtib ainult uutele toodetele. Parima hinna garantii ei kehti kasutatud või kahjustatud kaubale
8.       Laomaailma konkurendiks loetakse laosisustuse müügiga tegelevaid internetipoode, jaekaupluseid ja paigaldusega tegelevaid ettevõtteid Eesti Vabariigis. 

Kampaanias osalemise tingimused:

 9.       Parima hinna garantii kampaanias osalemiseks ja garantii saamiseks peab Klient hinnavahet ja toote identsust dokumentaalselt tõestama.
10.    Hinnavahet tõendavaks materjaliks loeb Laomaailm:
• Reklaammaterjali, kus on näha konkurendi poolt müüdavate toodete tava- ja/või kampaaniahind
• Konkurendilt soetatud sama toote ostuarvet 

11.    Kõikidel punktis 10 loetletud dokumentidel peab olema tõestatud ja üheselt mõistetav:
• Toote täpne nimetus, tootja nimi, tehnlised andmed
• Toote tava- ja/või kampaaniahind
• Pakkumise (hinna) kehtivuse aeg (reklaammaterjali korral). 

12.    Laomaailm omab alati õigust kontrollida Kliendi isikut tõendavat dokumenti, taotluses esitatud andmete ja lisamaterjali õigsust.
13.    Kui Laomaailma poolt esitatud arvel on kliendiks Eraisik, siis tagastab Laomaailm hinnavahe ostuarve esitanud Kliendile, kes täidab ka vastava taotluse.
14.    Kui Laomaailma arve on väljastatud nimeliselt Kliendile (Laomaailma andmebaasis on loodud sellenimeline Klient), siis tagastab Laomaailm hinnavahe samale isikule ning seda ka neil juhtudel, kui taotluse täitja ja nõutavate dokumentide esitaja on teine isik.
15.    Taotluses ebakorrektsete andmete (nimi ja pangakonto) esitamise korral on Laomaailmal õigus jätta raha tagastamata. 

Parima Hinna Garantii saamiseks vajalikud tingimused ja raha tagastamine.

16.    Parima hinna garantii saamiseks tuleb Kliendil osta Laomaailma kauplusest ajavahemikul 01.02.2020 – 31.03.2020 laos olevate kaupade seast toode. Juhul, kui Klient leiab sama toote Laomaailma konkurendi juurest soodsama tava- või kampaaniahinnaga 7 (seitsme) kalendripäeva jooksul, kompenseerib Laomaailm Kliendile tekkinud hinnavahe.
17.    Positiivse otsuse korral tagasta Laomaailm kliendile raha hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates taotluse esitamisest. 

Täiendavad tingimused:

18.    Laomaailal on õigus eriarvamuse või pettuskahtluse korral jätta Kliendile raha tagastamata või allahindlus tegemata või lükata otsuse tegemist edasi kuni asjaolude selgumiseni.
19.    Laomaailmal on õigus igal ajal katkestada parima hinna garantii pakkumine või teha kampaania tingimustes muudatusi või täpsustusi, teatades sellest kampaanias osalejatele mõistliku aja jooksul kodulehel www.laomaailm.ee
20.    Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult 14 päeva jooksul alates Laomaailma otsuse teada saamisest kampaania korraldaja asukohta: Laomaailm AS, Linamäe 2 Tänassilma küla, Saku vald.
21.    Kampaania kohta tekkivate küsimuste korral on Kliendil õigus pöörduda Laomaailma poole e-maili teel läbi kodulehe www.laomaailm.ee
22.    Parima Hinna Garantii andmise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik Laomaailma otsused parima hinna garantii andmisel on lõplikud ning kõigile osalejatele kohustuslikud.