Huvitav: korjetõstuki Crown Work Assist Vehicle sünnist on juba 20 aastat

Sellest on möödunud juba 20 aastat, mil Crown Equipment Corporation tõi esmakordselt turule oma Wave Work Assist Vehicle korjetõstuki. Eesmärk oli uudistootega tuua igapäevastesse laotöödesse rohkem ohutust, paindlikkust ja efektiivsust – seda valdkonnas, kus siiani olid abivahenditeks redelid, tellingud ja tööplatvormid.

Crown Work Assist Vehicle, enam tuntud kui WAV, on laialdaselt kasutusel väikepakendite kiirel laadimisel, korjel ja hoiustamisel kõrgetes ja kitsastes kohtades. Korjetõstuk on loonud uue taseme korjekiiruse ja ruumikasutuse osas just väikeladudes. WAV-iga saab sõita edasi kuni 8 km/h, samal ajal tõsta ja langetada kaupa nii, et laooperaatorid saavad tõstukist väljumata ja efektiivselt kaupa riiulite vahel liigutada.

Pärast turuletulekut on auhindadega pärjatud WAV saanud klassikalise redeli eelistatud asendajaks, muutes tänu kaitset pakkuvatele turvaväravatele töö tegemise ohutumaks kui ka efektiivseks. WAV’iga saab töötada kuni 5 meetri kõrgusel, manööverdada kitsastes kohtades (vajalik töökoridor 90 cm) ning pöörata kohapeal ringi. See aitab vähendada tööseisakuid ja tõsta töö kiirust, muutes tööprotsessi efektiivsemaks ja produktiivsemaks.

Elektriline teenindus-, korjetõstuk Crown WAV 60 (8)Elektriline teenindus-, korjetõstuk Crown WAV 60 (5)

“WAV’i on väga lihtne kasutada ja see aitab igaühte, kes peab töötama kõrgel ning seal ohutult ja tõhusalt kaupu ning materjale liigutama. Tulemuseks on vähem õnnetusi, vähem tootekahjustusi ja suurem tootlikkus,” ütleb Gary Thurner, Crown Equipmenti turundusjuht ja üks neist, kes aitas sõidukit kaks aastakümmet tagasi arendada.

 

Elektriline teenindus-, korjetõstuk Crown WAV 60 (9)

 

WAV on ülimalt ohutu, sest lisaks blokeerivatele turvaväravatele on tõstukile lisatud:

  •    töötuled paremaks nägemiseks;
  •    kollane vilkuv alarmtuli, mis muudab masina ja sellel oleva töötaja nähtavamaks ka teistele;
  •    platvormi ohutusandurid ja topelt jalasensorid, et tagada ohutu töötamine.

Huvitav on see, et kui näiteks mobiiltelefonide maailmas muutub uus mudel juba paari kuuga n-ö vanaks, siis laotõstukite maailmas on see korjetõstuk siiani pigem uudistoode, millega paljud veel tuttavad pole. Kindlasti väärib selle masina soetamine kaalumist, sest esialgselt kõrgeina näiv hind on tegelikult investeering, mis hakkab kiiresti kasumit tootma.

Elektriline teenindus-, korjetõstuk Crown WAV 60 (10)

Vaata lähemalt ja telli korjetõstuk Crown Wave siit:

Kui soovid meiega arutleda, kuidas saaksid korjetõstukit oma äritegevuses rakendada, siis võta meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee või 659 3050.