Kontakt

Asume Tallinna piiril Laagris ja Tartus

Laomaailm AS
Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald
Harjumaa, Eesti
(näidistesaal, ladu, remonditöökoda, kontor)
Äriregistri kood: 10077541
info@laomaailm.ee

Müügiosakond
Tel: +372 659 3050
myyk@laomaailm.ee
AVATUD: E-R 08:00-17:00
L-P suletud

Ladu (kauba kättesaamine)
AVATUD: E-R 08:00-17:00
L-P suletud

Hooldus, remont, varuosad
Urmas Adamson
Tel: +372 659 3032
Mob: +372 56 944 112
hooldus@laomaailm.ee

Tõstetehnika rent
Aivar Vahenõmm
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
Manuaalne tehnika:
Asso Pärtel
mob: +372 56 160 090
rent@laomaailm.ee

Müük Tallinnas

Tõnu Jaagu
Projektijuht
Tel: +372 659 3039
Mob: +372 59 124 303
tonu.jaagu@laomaailm.ee

Veiko Jansen
Projektijuht
Tel: +372 659 3033
Mob: +372 51 600 46
veiko.jansen@laomaailm.ee

Oliver Kallasmaa
Projektijuht
Tel: +372 659 3045
Mob: +372 51 949 714
oliver.kallasmaa@laomaailm.ee

Aivar Vahenõmm
Tehnika müük ja rent
Kasutatud laotehnika müük ja ost
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
tehnika@laomaailm.ee

Janne Sild
Projektijuht
Tel: +372 659 3042
Mob: +372 51 200 37
janne.sild@laomaailm.ee

Müük Tartus ja Lõuna-Eestis

Janek Tamm 
Tel: +372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
Aardla 27, Tartu, 50110
janek.tamm@laomaailm.ee
Kauba kättesaamine E-R 08:00-17:00 (helistada ette)

Müük Lätis

Noliktavu Pasaule SIA
Ritvars Menniks
Mob: +371 265 275 26
ritvars@np.lv

Muud kontaktid

Kristiina Allas
Ostujuht / Purchasing Manager
Ka kasutatud laosisustuse ost
Tel: +372 659 3034
Mob: +372 56 451 416
kristiina.allas@laomaailm.ee

Tarmo Tuisk
Juhataja / CEO
Mob: +372 50 35 559
tarmo.tuisk@laomaailm.ee

Tiina Käo
Turundus
Mob: +372 50 59 211
tiina.kao@laomaailm.ee

Anne-Mai Küünemäe
Ostujuht (lapsehoolduspuhkusel)
Tel: +372 659 3034
Mob: +372 52 01 300
annemai@laomaailm.ee

          Vt. suuremalt              Vt. linnulennult                 Kaupade väljastus                 Kaupade väljastus


Päring

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon

Sõnum