Kontakt

Asume Tallinna piiril Laagris ja Tartus

Laomaailm AS
Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald
Harjumaa, Eesti
(näidistesaal, ladu, remonditöökoda, kontor)
Äriregistri kood: 10077541
info@laomaailm.ee

Müügiosakond
Tel: +372 659 3050
myyk@laomaailm.ee
AVATUD: E-R 08:00-17:00
L-P suletud

Ladu (kauba kättesaamine)
AVATUD: E-R 08:00-17:00
L-P suletud

Hooldus, remont, varuosad
Tel: +372 659 3032
Mob: +372 56 944 112
hooldus@laomaailm.ee

Tõstetehnika rent
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
Manuaalne tehnika:
mob: +372 56 160 090
rent@laomaailm.ee

Müük Tallinnas

Tõnu Jaagu
Projektijuht
Tel: +372 659 3039
Mob: +372 59 124 303
tonu.jaagu@laomaailm.ee

Veiko Jansen
Projektijuht
Tel: +372 659 3033
Mob: +372 51 600 46
veiko.jansen@laomaailm.ee

Janne Sild
Projektijuht
Tel: +372 659 3042
Mob: +372 51 200 37
janne.sild@laomaailm.ee

Aivar Vahenõmm
Tehnika müük ja rent
Kasutatud laotehnika müük ja ost
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
tehnika@laomaailm.ee

Müük Tartus ja Lõuna-Eestis

Janek Tamm 
Tel: +372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
Aardla 27, Tartu, 50110
janek.tamm@laomaailm.ee
Kauba kättesaamine E-R 08:00-17:00 (helistada ette)

Müük Lätis

Noliktavu Pasaule SIA
Ritvars Menniks
Mob: +371 265 275 26
ritvars@np.lv

Muud kontaktid

Kristiina Allas
Ostujuht / Purchasing Manager
Ka kasutatud laosisustuse ost
Tel: +372 659 3034
Mob: +372 56 451 416
kristiina.allas@laomaailm.ee

Tarmo Tuisk
Finantsküsimused
Mob: +372 50 35 559
tarmo.tuisk@laomaailm.ee

Karmeli Luide
Turundus
Mob: +372 50 59 211
karmeli.luide@laomaailm.ee

Anne-Mai Küünemäe
Ostujuht (lapsehoolduspuhkusel)
Tel: +372 659 3034
Mob: +372 52 01 300
annemai@laomaailm.ee

Seoses Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel toimuvate tee-ehitustöödega on muutunud ka ligipääs Laomaailma kontorisse, lattu ja remonditöökotta aadressil Linamäe 2.
Tallinna poolt tulles ei ole enam võimalik pöörata vasakule Tallinn-Saku-Laagri maanteele, vaid tuleb sõita otse, Laagri Maksimarketist mööda ja sealt paremale ringteele ja üle viadukti. Vaata edasi punaste noolte järgi kaardil. Klikka kaardile, et näha suuremalt.

Laomaailmast tagasi Tallinna poole sõites saab otse Pärnu maanteele, ei pea ringiga sõitma.

tee-ehitustööd Pärnu mnt - kuidas jõuda Laomaailma

          Vt. suuremalt              Vt. linnulennult                 Kaupade väljastus                 Kaupade väljastus


Päring

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon

Sõnum