Kontakt

Asume Tallinna piiril Laagris ja Tartus

Laomaailm AS
Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald
Harjumaa, Eesti
Äriregistri kood: 10077541
info@laomaailm.ee
Lõuna-Eesti esindaja
Janek Tamm

Tel: +372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
Aardla 27, Tartu, 50110

janek.tamm@laomaailm.ee
Tarmo Tuisk
Finantsküsimused
Mob: +372 50 35 559
tarmo.tuisk@laomaailm.ee
Hooldus, remont ja
varuosad

Mob: +372 56 944 112
hooldus@laomaailm.ee
Tõstetehnika rent
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
tehnika@laomaailm.ee
Müük Lätis
Noliktavu Pasaule SIA

Ritvars Menniks
Mob: +371 265 275 26
ritvars@np.lv
Karmeli Luide
Turundus
Mob: +372 50 59 211
karmeli.luide@laomaailm.ee

Projektijuhid Tallinnas

Kristiina Allas
Tel: +372 659 3045
Mob: +372 56 451 416
kristiina.allas@laomaailm.ee
Tõnu Jaagu          
Tel: +372 659 3039
Mob: +372 59 124 303
tonu.jaagu@laomaailm.ee
Veiko Jansen          
Tel: +372 659 3033
Mob: +372 51 600 46
veiko.jansen@laomaailm.ee
Janne Sild          
Tel: +372 659 3042
Mob: +372 51 200 37
janne.sild@laomaailm.ee
Aivar Vahenõmm          
Tehnika müük ja rent
Tel: +372 659 3035
Mob: +372 56 900 124
tehnika@laomaailm.ee
Anne-Mai Küünemäe
Ostujuht
Tel: +372 659 3034
Mob: +372 52 01 300
annemai@laomaailm.ee

          Vt. suuremalt              Vt. linnulennult                 Kaupade väljastus                 Kaupade väljastus


Päring

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon

Sõnum