Tähtis teadaanne

Lugupeetud klient ja koostööpartner! 

Seoses koroonaviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate ja klientide tervist soovime juhtida tähelepanu ettevaatusabinõudele. 

Ettevaatusabinõuna palume võimalusel kõik tellimused, päringud ja tooteid puudutavad küsimused jms. esitada meile telefoni või e-maili teel. Kõik meie töötajad on sidevahendite teel kättesaadavad ja aitavad teid meeldeldi ka distantsilt. Kontaktid on leitavad Laomaailma kodulehel  http://laomaailm.ee/kontakt/

Kaupu väljastatakse tavapärastel aegadel, E-R 08.00-17.00. Küll aga oleme muutnud kauba kättesaamise protsessi. Alates 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni ei ole võimalik kaupade komplekteerimist oodata kauba väljastamise ruumis ning soov kauba kättesaamiseks tuleb esitada telefoni teel, uksel näidatud telefoninumbril.  

Kõik Laomaailma töötajatega kokku lepitud kohtumised ja koosolekud palume lükata edasi kaks nädalat või pidada need digitaalsel teel (telefon, e-kiri, jne). 

TÄHELEPANU!

Juhul, kui olete hiljuti viibinud riskipiirkonnas või tunnete külmetushaigusele iseloomulikke tunnuseid, siis palume Laomaailma esinduse külastamine edasi lükata ning kaubale järgi saata keegi teine.

Täname mõistva suhtumise eest!

Peatse kohtumiseni!