Ladusta senisest veelgi efektiivsemalt

Iga äriomanik ja ettevõtte juht teab, kuivõrd kallis võib inimtööjõud olla – kallis nii otsese kulu kui ka selle poolest, kuivõrd habras inimese tervis on. Valed töövahendid või asjatu rassimine avalduvad varem või hiljem töötaja tervisehädades. Masinad on need, mis aitavad hoida töötempo ühtlasena, muuta kogu tööprotsessi kiiremaks ja seeläbi ka kogu töökorraldust efektiivsemaks.

Laomaailma 25. juubeliaasta puhul on 2019. aasta igal kuul fookuses erinevad lahendused, mis aitavad Sinu äril kasvada nii suuruse kui kasumlikkuse poolest. Märtsikuus tutvustame Sulle ladustamise ja kaubaveo lahendusi tootjalt EP Equipment, kes on suurim elektriliste kahvelkärude tootja maailmas. Märtsis kehtivad valitud EP toodetele tutvumishinnad, samuti on antud tooted kohe laos olemas. Tule ja astu Laomaailmast läbi!

 

Lahendused kaubaveoks 

 

Elektriline kahvelkäru tõstevõimega 1200 kg

 

Eelised:

•       kompaktseim täiselektriline kahvelkäru
•       hooldusvaba aku
•       proovi 1 nädal tasuta

Kompaktne täiselektriline kahvelkäru, mis on tavalise kahvelkäru mõõtmetega, on suurepäraseks lahenduseks kaupade liigutamisel ka kõige kitsamates oludes. Võrreldes tavalise kahvelkäruga erineb ta pisut hinnalt, kuid täielikult kasutajakogemuse, töö kiiruse ja efektiivsuse poolest. Kahvelkäru tõstab ilma vaevata kuni 1200 kg kaupa ja masina kasutamisega saab hakkama igaüks. Elektromagnetiline pidur kindlustab seadme turvalise kasutamise ka ootamatutes olukordades. Tänu hooldusvabale liitiumioonakule on tegemist muretu lahendusega – keskendu vaid oma äri kasvatamisele!

Tutvumishind: 1500 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Elektriline kahvelkäru tõstevõimega 2000 kg

 

Eelised:

•       võimas täiselektriline kahvelkäru
•       sobib kasutamiseks ka keerulistes välitingimustes
•       pikem tööaeg ühe laadimisega

Tegemist on võimsa (tõstevõime kuni 2000 kg)  täiselektrilise kahvekäruga tõstevõimega,  millel on siirdaja omadused. Tänu tugiratastele ja suuremale veorattale, on kahvelkäru kasutamine mugav ka keerukates tingimustes, sealhulgas õues. Masin ei nõua erilist hooldust ning ühe laadimisega saab teha tööd pikemalt. Elektromagnetilne pidur muudab kahvelkäruga manööverdamise lihtsaks ja turvaliseks ning ergonoomiliselt disainitud käepide aitab tõsta töö efektiivsust. See kahvelkäru on linnalogistika kindel valitseja!

Tutvumishind: 2600 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Kaaluga elektriline kahvelkäru tõstevõimega 1500 kg

 

Eelised:
•    kerge ja kompaktne elektriline kahvelkäru kaalufunktsiooniga
•    innovaatilisim disain
•    energiasäästlik

Kui Sinu jaoks on oluline lisaks kauba liigutamisele teada ka kauba kaalu, on see 2-ühes lahendus Sulle loodud. Lisaks tõstevõimele kuni 1500 kg, fikseerib elektriline kahvelkäru ka kauba kaalu, võimaldades ära jätta tarbetuid liigutusi kauba kaalule ja kaalult maha tõstmisel. Antud masin on võitnud oma innovaatilise disaini eest prestiižse REDDOT Design Award auhinna. Lihtsasti hooldatav seade ei nõua igapäevaselt lisatähelepanu – vastupidi, spetsiaalne vibratsioonivastane tehnoloogia pikendab aku kasutusiga. Elektromagnetiline pidur muudab masina kasutamise turvaliseks ning ergonoomiliselt disainitud käepide aitab tõsta töö efektiivsust. Tegemist on energiasäästliku ja keskkonnasõbralik valikuga!

Tutvumishind: 2600 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

  

Lahendused kauba liigutamiseks, riiulitele paigutamiseks, komplekteerimiseks

 

Elektriline virnastaja tõstevõimega 1200 kg, tõstekõrgus 4000 / 4500 mm

 

Eelised:

•       vabatõstega elektriline virnastaja
•       ka puldiga kahvlite tõste ja langetus
•       töökindel harjavaba sõidumootor

Vabatõstega virnastaja on kauba liigutamisel ja riiulitele paigutamisel efektiivseks ja mugavaks lahenduseks. Lisamugavusena saab kahvleid tõsta ja langetada ka puldist. Virnastaja ei vaja töötamiseks palju ruumi, mistõttu sobib kasutamiseks ka väiksemates ladudes. Masin töötab vaikselt ning tänu töökindlale harjavabale (AC) sõidumootorile ei nõua igapäevast hooldust. Elektromagnetiline pidur muudab masina kasutamise turvaliseks ja ergonoomiliselt disainitud käepide aitab tõsta töö efektiivsust.

Tutvumishind: al 5700 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Elektriline virnastaja tõstevõimega 1600 kg, tõstekõrgus 5000 mm

 

Eelised:

•       vabatõstega elektriline virnastaja
•       kokkuklapitav seisuplatvorm ja küljetoed
•       ka puldiga kahvlite tõste ja langetus

Võimas vabatõstega virnastaja muudab kauba liigutamise ja riiulitele paigutamise mugavaks. Seadmega töötamine on lihtne: kokkuklapitav seisuplatvorm ja küljetoed võimaldavad teha tööd masina peal, samuti saab tänu puldile kahvlite tõstmist ja langetamist juhtida distantsilt.

Virnastaja töötab vaikselt ja tänu töökindlale harjavabale (AC) sõidumootorile ei nõua erilist hoodust. Tegemist on turvalise valikuga: seade liigub täiskiirusel vaid siis, kui küljetoed on sõiduasendis. Automaatne aeglustus pööramisel ja elektromagnetiline pidur tagavad sujuva ja ohutu liikumise.

Tutvumishind: 6900 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Elektriline korjetõstuk, korjekõrgus 6 meetrit

 

Eelised:

•       kiire ja mugav väikepakendites kaupade liigutamine, paigutamine ja korje
•       korjekõrgus kuni 6 meetrit
•       võimalus kasutada ka vedukina

Kui Sinu äri igapäevatöösse kuulub vajadus korjata laost väikepakendites kaupu erinevatelt tasanditelt või töötada kõrgustes, siis muudab antud masin selle töö mugavaks, turvaliseks ja efektiivseks. Uus EP JX1 korjetõstuk on näidanud erinevates testides hämmastavaid tulemusi ja ülimat efektiivust. Kuna seade on loodud ilma kaubaaluseta kaupade liigutamiseks ja korjeks, on see suurepäraseks lahenduseks e-kaubanduses, jaemüügis, autoosade ladudes, elektroonikatööstuses jt sarnastes valdkondades. Kompaktne korjetõtuk sõidab ja tõstab/langetab samal ajal Sind kuni 4,1 m kõrgusele, võimaldades kaupa komplekteerida 6 m kõrguselt. Korjeplatvormi kandevõime on kuni 227 kg. Võimalus kasutada korjetõstukit ka vedukina – tagaosas on haakekonks.

Tutvumishind: 9900 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

 

Loe lähemalt, milline tõsteseade sobib kõige paremini Sinu ettevõttesse

nupp-loe-blogi