Infrapunakiirgur Airrex AH-720 (1)
Infrapunakiirgur Airrex AH-720 (2)

Infrapunakiirgur AIRREX AH-720

299.00 € (+ km 20%)

KÜSI LISAINFOT

Kood: V3006
küttevõimsus: 2800 W (Infra plaat 1600 W, halogen 1200 W);
köetav pind: 10-35 m² (ruumi kõrgus 2,5 m);
ventilaator: 2,0 m³/min;
voolutarve: 11,8 A;
tööpinge: AC 230 V, 50 Hz;
mõõdud: 540 x 290 x 800 mm (lsk);
kaal: 15 kg.

Airrex AH-720 on patenteeritud infrapunakiirgur, mis on efektiivne ja meeldiv soojendi töökodadesse, garaažidesse, ladudesse, kontoritesse, suvemajadesse, jahimajadesse, grillmajadesse, jne.

Infrapunasoojus tekitatakse unikaalsete keraamilise kattega soojusvahetite ja halogeenlambi poolt ning see levib ühtlaselt kõigis suundades olles meeldiv ka soojendi vähetus läheduses. Soojuse levikut saab tõhustada sisseehitatud ventilaatori abil.

Kerge, ratastel seade on teisaldatav ega vaja statsionaarset paigaldust. Soojendil on automaatne termostaatjuhtimine, 0-24 h taimer ja pealüliti, ülepinge- ja ülekuumenemiskaitse, kaldumisandur, mis seadme ümberkukkumisel välja lülitab ning kaitsemaandus. Kasutajasõbralik, valgusdioodnäidikuga juhtpaneel ning kaugjuhtimispult. Airrex AH-720 soojendil on 12-kuuline tehasegarantii.

Mis asi on Infra plaat?
Pikalainelised elektrilised infrapunasoojendid põhinevad tavaliselt soojust tootvatel torulaadsetel takistielementidel. Nende tekitatud infrapunakiirgus lahkub takisti pinnalt radiaalselt, mistõttu küttevõimsus hajub kõrgussuunas. Airrex’i patenteeritud Infra Plate suunab infrapunakiirguse täpselt soovitud suunda ja saavutab maksimaalse küttevõimsuse minimaalse emissiooniga. Soojus suunatakse otse ette, see tagab parema küttevõimsuse. Alumiiniumisulamist ja keraamilise pinnakattega osadest valmistatud tõhus kütteelement paistab silma suurepärase kuuma- ja löögikindluse poolest. Soojendi ei tekita müra ega lõhna ja selle toodetud pikalainelist infrapunakiirgust peetakse väga mõnusaks. Pikalaineline infrapunakiirgus on üldtunnustatult tervisele kasulik. Airrex’i kiirgurite toodetud soojuskiirguse kvaliteet on kontrollitud ja sertifitseeritud.