Booster Rexener 18000 (1)
Booster Rexener 18000 (2)Booster Rexener 18000 (3)

Käivitusabi (booster) Rexener 18000

160.00 € (+ km 20%)

KÜSI LISAINFOT

Kood: V3015
käivitusvool: 300 A, max 600 A;
18000 mAh liitiumpolümeeraku (Li-Po aku);

sobib praktiliselt kõikidele 12 V bensiini- ja diiselmootoritele;
ühe laadimisega on võimalik autot käivitada rohkem kui 15 korda;
mõõdud: 224 x 87 x 29 mm (plk);
kaal: 610 g.

Rexener 18000 – seljakotti mahtuv käivitusabi, mida saab kasutada paljude seadmete vooluallikana!
Rexeneri uudistoode aitab siis, kui sõiduki aku tühjaks saab. Pole vahet, kas reisite sõiduauto, kaubiku, paadi, ATV, mootorsaani või mootorrattaga – käepärase suurusega efektiivne käivitusabi teeb teie reisi muretumaks. 

18 000 mAh liitium-polümeeraku ei saa niipea tühjaks. Sõiduautot saab käivitada paarkümmend korda, väiksemaid sõidukeid veel kauem – ühe laadimisega. Eesrindlik elektroonika ning hästi kaitstud ja parajalt dimensioneeritud juhtmed tagavad ohutuse igas olukorras, kus läheb vaja käivitusabi. 

Rexener toimib ka enamiku tööks ja ajaviiteks mõeldud kantavate elektroonikaseadmete akupangana. Mitmekesiste liideste hulgas on nii USB kui ka 12 V ja 19 V väljund. Neid saab kasutada Androidi ja Apple’i  seadmetes ning kaasasolevate adapterite abil 16 eri marki sülearvutites.

Efektiivne sõidukite käivitusabi ja akupank 18 Ah liitium-polümeerakuga.
Eesrindlik elektroonika kaitseb valede ühenduste ning käivitatava sõiduki elektrisüsteemi kahjustada võivate pingekõikumiste ja ülepinge eest.

Rexeneri 18 000 mAh liitium-polümeeraku on pakitud tugevasse korpusesse. Tänu aku tüübile ja korpuse konstruktsioonile ei saa Rexener kergesti kahjustada. Korpuse konstruktsioon kaitseb seadme laadimis- ja väljundvooluliideseid, käivitusabifunktsiooniga 12 V liidest kaitseb eraldi kummikaas.
Rexeneri käivitusvoolu tugevus on pideva koormuse all 300 A, hetkeliselt isegi 600 A. 600 A käivitusvoolust piisab tegelikus kasutuses kõigile 12 V starteritele, ka suurtele V8-diislitele. Käivitusabi 25 cm pikkuste ja 8,35 mm² paksuste juhtmete läbilaskevõimest piisab 3,5 kW starterite käivitamiseks.
Käivitusabi kvaliteetsete, painduvate juhtmete silikoonkest talub 200 °C temperatuuri. Juhtmete klemmid on kaitstud, mis vähendab lühise riski. Klemmide ühendustes kasutatakse nii jootmist kui ka pressühendust ning klemmi pooli ühendab 6 mm² läbimõõduga elektrijuhe. Elekter läheb efektiivselt mõlemast klemmist käivitatava sõiduki akusse.

Rexeneri mahutavus.
- umbes 20–30 käivituskorda sõiduautoga
– 4–6 tundi sülearvuti kasutamist
– 5–12 telefoni/tahvelarvuti laadimiskorda sõltuvalt seadme aku mahutavusest

Rexeneri laadimine ja laetuse kestus.
- tühja aku täislaadimiseks kulub umbes 6 tundi

– kasutuskõlblik laetuse tase püsib 6–12 kuud, tootja soovitab seadet laadida iga 3 kuu järel

Rexeneri akupanga omadus kasutab seadme 18 Ah aku laetust. Mitmekesised liidesed võimaldavad ühendada Rexeneri enamiku telefonide, tahvel- ja sülearvutite ja muude lõppseadmete vooluallikaks. Rexeneri kaks USB-väljundit ning kaasasoleva USB-kaabli USB-mikro, Apple Lightning ja Apple 30-pin väljundid võimaldavad laadida enam-vähem kõiki nüüdisaegseid mobiiltelefone ja tahvelarvuteid.
Komplekti kuulub ka eraldi 19 V ja 3,5 A vooluallikas sülearvutite laadimiseks. Pakendis on adapterid järgmist marki sülearvutitele: Acer, Asus, Benq, Compaq, Dell, Delta, Fujitsu,
HP, IBM, Lenovo, Liteon, MSI, NEC, Samsung, Sony, Toshiba.

Rexener 12 V seadmete vooluallikana.
Rexeneri akupanka saab kasutada peaaegu kõigi 12 V pingega, kuni 12 W nimivõimsusega sõidukite abiseadmete vooluallikana. Tootega on kaasas standardne 12 V pistik (ühendatav sigaretisüütajasse), millega saab ühendada elektrilised abiseadmed.