Laomaailm ostis konkurendi

Laomaailm AS ostis kvaliteetset metallmööblit müüva ettevõtte Metkall OÜ, mille tootevalik lisandub Laomaailma e-poodi juba lähikuudel

Laomaailma poolt ostetud ettevõte Metkall OÜ on tegutsenud juba aastast 1992, olles professionaalseks partneriks efektiivsete ning ergonoomiliste töökohtade loomisel Eesti ja naaberriikide tootmisettevõtetes. Metkall pakutav kaubavalik on alati olnud kallis, aga väga kvaliteetne.

Laomaailma hinnangul on Eesti tööstuse ja laomajanduse ettevõtted järjest avatumad kallimale ja samas eriti kõrge kvaliteediga toodetele. Iga töötaja ja tema töökoha väärtustamine on Eestis väga tugevas tõusutrendis, olles enim mõjutatud põhjamaade kogemustest. Samas sunnib töötajate nappus ja kasvavad palgad ettevõtjaid oma töötajate tegevuse igat millimeetrit ja sekundit maksimaalselt väärtustama.

Tuntumad kaubamärgid Metkall valikus on Treston (endine Sovella), J.Punta, Gerdmans ja Kongamek, lisaks veel mitmed teised. Ettevõtte omanikuks oli alates 2006 sõltumatu investeerimisettevõte United Partners, kes soovis sellest investeeringust väljuda.

Kõik Metkall valikus olnud tooted on edaspidi saadaval Laomaailma e-poes, mis muudab Laomaailma pakutava toodete valiku veel laiemaks, kattes väga erinevate omaduste ja hindadega tooteid. Laomaailma pakutavate komplekteeritavate töölaudade valik on koos lisanduvate Treston toodetega kindlasti üks laialdasemaid ja võimaldab komplekteerida töökohad väga erinevate tööstusettevõtete jaoks.

Koos Metkall OÜ ostuga võtab Laomaailm üle kõik senised lepingud klientide ja tarnijatega, samuti kaupade laojäägi ja ka ettevõtte töötajad. Tehingu hinda osapoolte kokkuleppel ei avalikustata.

Laomaailm AS on 1994 asutatud Eesti kapitalil ettevõte, mis on alates 2014 aastast kiiresti arenenud ja igal aastal kasvatanud müügimahtu kuni 30%, saades sellega ka gasellettevõtte staatuse.

Laomaailma tootevalik on väga lai, sisaldades erinevatelt tarnijatelt pea kõike, mida laos või tootmises abivahenditena vaja läheb. Peamisteks toodeteks on laoriiulid ja tõstukid, samuti erinevad kastid, kärud, konteinerid, aga ka metallist riidekapid, töötoolid ja töökoja sisustus.

Lisainfo:
Tarmo Tuisk
Laomaailm AS juhatuse liige
Tel 5035 559
e-mail: tarmo.tuisk@laomaailm.ee

Kaubaaluste riiulid