Laoriiulid

Vahelehtede pildid (kaubaalusteriiulid)
Vahelehtede pildid (kergkaubariiulid)
Vahelehtede pildid (konsoolriiulid)
Vahelehtede pildid (arhiiviriiulid)
Vahelehtede pildid (rehviriiulid)
Vahelehtede pildid (vahepõrandad)
riiulid_kasutatud

Laomaailm pakub laias valikus metallist laoriiuleid, mis võimaldavad ladustada väga erineva kaalu ja mõõtmetega kaupu.
Saadaval on nii standardsed kui ka kliendi erivajadustele sobivad laosüsteemid; riiulid lattu, tootmisse, garaaži, peenkaubale, arhiivi jne.  Kvaliteetne ja läbimõeldud riiulisüsteem kiirendab tööprotsesse ja vähendab kulusid.

Kaubaaluste riiulid

Kaubaaluste riiulid (tuntud ka kui aluseriiul, EUR-riiul, kaubaaluseriiul jne.) oma lisadetailide ning eri variantidega pakuvad lahenduse enamike kaubagruppide ladustamisele. Pakume kõiki vajalikke tarvikuid, et muuta teie ladu lihtsaks ning efektiivseks ka kõige erinevamate mõõtmetega toodete ladustamisel. Riiulitalade universaalne koonusekujuline kinnitus külgraami külge muudab paigalduse väga lihtsaks ja kiireks. Koormuse suurenedes riiulitele suureneb ka süsteemi stabiilsus ning tugevus. Laomaailm pakub ka märkesüsteeme ja laotehnikat lao parima funtsionaalsuse tagamiseks. Lisaks saadaval suur valik turvavarustust (kaitsepiirded, turvapostid jne.).

1.-Kaubaaluste-riiulid-e1336636036640Meie kaubaaluse riiulid on toodetud vastavalt Põhjamaade kõrgendatud kvaliteedistandardile SIS http://www.sis.se/.

Kaubaaluste riiulid on ideaalne lahendus Teie laole, pakkudes ka rohkelt erinevaid lisavõimalusi:

  • Riiulitasapinnad lahtise kauba ladustamiseks;
  • Postikaitsed ja küljekaitsed tõstuki otsasõidu tõkestamiseks;
  • Turvaraamid, alusestopperid ja tagavõrk inimeste liikumisalade ja tunnelite turvamiseks;
  • Kaablirullikandurid, risttalad, alusesahtlid jpm erilahendusi erigabariitsete kaupade ladustamiseks.

Näidishinnad
kusi-pakkumist

 

Kergkauba (peenkauba) ehk moodulriiulid

Kergkauba (peenkauba) ehk moodulriiulidVärvitud või tsingitud terasriiulitest moodulsüsteem sobib lahtise kauba ladustamiseks. Saadaval kõrgusega 2100, 2500 ja 2900 mm, sügavusega 300, 400, 500 ja 600 mm ja kaaluga kuni 200 kg / riiulitasapind (standard). Võimalik on tellida ka mittestandardses mõõdus ja eri värvides ning suurema kandevõimega laoriiuleid.
Tsingitud kergkaubariiuli detailid on vastupidavamad niisketes ning eriti intensiivse kasutuse tingimustes. Värvitud moodulriiulid sobivad paremini näiteks pesulattu, olmeruumidesse jms.
Moodulriiuli baasil on võimalik püstitada ka rehviriiuleidkorrusladu, kompaktset lükandriiulite lahendust, komplekteerida sobivas mõõdus laokarpidega, lisada perforeeritud või dekoratiivsed otsaseinad, uksesektsioon või taga-ja külgseinad, riiuli vahejagajad; komplekteerida restriiulitega jne.
Suurema rehvilao sisustamiseks soovitame universaalriiuleid või kaubaaluste riiulite baasil spetsiaalseid rehviriiuleid.

Näidishinnad         Komplekteerimisjuhis
kusi-pakkumist

Polt-ühendustega kergkaubariiul (moodulriiul)

Techno kergkaubariiulRiiuli monteerimiseks kasutatakse poltliidet.
Hinnatase on soodsam kui ülalkäsitletud moodulriiulil, paigalduseks kulub aga rohkem aega. Samuti on riiuli kandevõime väiksem, varieerudes sõltuvalt riiuli sügavusest ja laiusest 92 kuni 118 kg vahel riiuliplaadi kohta. Riiulidetailid on tsingitud.

Näidishinnad
Komplekteerimisjuhis

kusi-pakkumist

 

Arhiiviriiulid: statsionaarsed ja liikuvad ehk lükandriiulid

Arhiiviriiuleid toodetakse erinevas formaadis arhiivihoidikute mõõtude järgi (riiuliplaadi täpne sügavus ning riiulite vahekõrguse täpne reguleeritavus), eesmärgiks minimaalne 3.-arhiivruumikadu ning arhiveeritava parimad hoiustamistingimused. Enamasti kasutatakse vagunitel liikuvate ehk lükandriiulite süsteemi. Lükandriiulid tagavad kuni 90% ruumi kokkuhoidu.
Lükandriiulite kasutus:

  • Arhiivid (munitsipaal- ja riigiarhiivid, aga ka eraarhiivid)
  • Muuseumid
  • Raamatukogud
  • Muud hoidlad

Arhiivide teenindamiseks leiab Laomaailma valikust veel astmiktumbad, arhiivikärud ning ka väikeste arhiivide sisustamiseks sobivad seinariiulid.

Konsoolriiulid ehk õrsriiulid pikkade detailide ladustamiseks

4.-KonsoolKonsoolriiulid on laoriiulid, mis on välja töötatud eellkõige pikkade materjalide ning plaatmaterjali ladustamiseks (metallprofiilid, mitmesugused torud, puitmaterjal, mööbliplaadid, vineerplaadid jpm).
Need sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Posti tippu kinnitatud konsoole saab rakendada varikatuse kandekonstruktsioonina.
Kuigi konsoolriiulite puhul on olemas ka nö standardetailid, siis 70% konsoolriiulitest toodetakse vastavalt kliendi vajadustele. Ka Teie vajadusele on lahendus!
Väiksemate ja kergemate liistude ladustamiseks sobib ka konsoolidega seinariiuli lahendus.
kusi-pakkumist

Seinariiulid Pelly4073-4079-251x300

Pelly seinariiuleid on kerge paigaldada ja lihtne kasutada.
Need võimaldavad suurepäraselt hoida kokku ruumi ning seega sobivad kõigele ja kõikjale.
Võimalus kasutada nii iluriiulina kui ka raskelt koormatud raamaturiiulina.
Riiul on kerge, kuid tugeva konstruktsiooniga ja seetõttu ei jää ruumis domineerima.
Pelly riiulisüsteem aitab sisustada keldreid, sahvreid, garderoobe, töötube ja garaaže.

Vahepõrandad

Vahepõrand (taustata)Vahepõranda abil saavutad oluliselt efektiivsema ruumikasutuse. Laomaailm pakub moodulitest kokkupandavaid ja vajadusel jätkatavaid, ümberpaigutatavaid ning teisaldatavaid vahepõrandaid sildega kuni 7,2 meetrit.

Vahepõrandate juurde kuuluvad ka trepid, piirded, käetoed, laadimisväravad ja -alad ning muu turvavarustus. Põranda külge saab kinnitada ka valgustuslahenduse ja sprinklersüsteemi.

Vahepõranda detailid pakuvad suurepäraseid lahendusi kombineerides neid kaubaaluse riiulite, universaal- või kergkaubariiulitega. Neid lahendusi saab oskuslikult rakendada väga erineva ärisuunitlusega ettevõtetes.

kusi-pakkumist

Sügavlaadimisriiulid DRIVE IN

drive in

Sügavlaadimisriiul on ratsionaalne ladustamise meetod suurtele sarnaste toodete partiidele (eeskätt tootmises, ka külmhoonetes). Alused ladustatakse järjest justkui mitmekorruselisesse tupiktänavasse.

DRIVE-IN ehk sügavlaadimisriiulite eeliseks on lao väga suur täituvus pinnaühiku kohta. Puuduseks ehk see, et esimene riiulisse paigutatud alus saadakse kätte viimasena.

Süvalaadimisriiulid toodetakse vastavalt kauba kaalule ja vajadusel ka erikujuga aluste ladustamiseks. Sügavlaadimisriiulite tellimisel tuleb kontrollida ka tõstuki sobivust antud riiulisüsteemile.
Küsige nõu Laomaailma tõstetehnika spetsialistilt.

kusi-pakkumist

 Mobiilsed laoriiulid

mobiilnemobiilne 2
Elektrilise ajamiga vagunitel liikuvad mobiilsed laoriiulid on ruumisäästlikud ja otstarbekad seal, kus iga lisaruutmeeter on kallis (külmutusseadmetega laod, laod kesklinna aladel) või pole võimalusi füüsilisteks juurdeehitusteks. Laomaailm pakub ka spetsiaalselt külmikutesse sobivaid tõstukeid.

Läbivooluriiulid FIFO kaubakäsitluseks

fifofifo2Läbivooluriiul tagab laos FIFO kaubaringluse: alused väljastatakse samas järjekorras, kui nad on riiulitesse sisestatud.
Alused liiguvad gravitatsioonijõul sisestuspoolelt väljastuse poolele, kusjuures liikumiskiirust kontrollivad rullrajale paigaldatud pidur-rullikud.
Raja lõpus paiknev piiraja tagab sujuva pidurduse ning hoiab järgmist alust eemal, kuni esimene alus on rivist eemaldatud (vt. skeem)
Sarnasel põhimõttel toimib ka push-back-riiul. Sel juhul toimub riiulite täitmine samalt poolt kui väljastus – toimib LIFO’na (Last In – First Out).

Täiteriiulid (push-back) LIFO kaubakäsitluseks

Täiteriiuli täitmine toimub samalt poolt kui väljastus. Täiteriiul sobib suurele hulgale sama artiklikoodiga kaupadele, mida võib ladustada põhimõttel „last in, first out“ – LIFO.