Tõstukid ja tõsteseadmed

Hind ei ole tõsteseadme valimisel esmatähtis. Arvestada tuleb ka seadme halduskuludega. See on otseses seoses energialiigiga. Tutvu virnastajate ja tõstukite halduskulude võrdlusega, kust leiad nii gaasi-, diisli- kui ka elektrijõul töötavate masinate ligikaudsed kulud 6-aastase kasutusperioodi jooksul.

Manuaalsed ja poolelektrilised virnastajad
Elektrilised virnastajad
Vastukaalutõstukid
Teenindus- ja korjetõstukid
Vahelehtede pildid (maastiku rollerid, siirdajad ja virnastajad)
Kasutatud tõstukid
Käärtõstelavad
Rambid ja kaldteed
Tõste abivahendid
Tõstuki lisad ja lisaseadmed
Kahvelkärud
Käärkahvelkärud
Kaaluga kärud
Elektrilised kahvelkärud
Käärtõste platvormkärud
LiftStar virnastajad
Maximal tõstukid
Crown tõstukid


Maastiku kahvelkärud ja -virnastajad

TavapärasEl. maastiku kahvelkäru Conhersa EPT-2 x 500 DC (1)e kahvelkäruga ei saa edasi liikuda ebatasasel pinnal, kuid maastiku El. maastiku virnastaja Conhersa ET-1000 (1)kahvelkärud ja -virnastajad, mis on varustatud suurte ratastega, liiguvad seal kergelt. Need on asendamatud abivahendid ehituses, põllumajanduses, jm., kus on vaja toimetada ebatasasel pinnal. Pakume nii manuaalseid, kui ka elektrilisi maastiku kahvelkärusid ja -virnastajaid.

Virnastajad ja siselaotõstukid

Laomaailm müüb Crown siselaotõstukeid.

Tootevalikust leiad:

1. Järelkäidavad virnastajad (seisuplatvormiga ja ilma seisuplatvormita);
2. Lükandmastiga virnastajad.

Järelkäidavaid virnastajaid pakume tõstevõimega 1000 – 1600 kg ja tõstekõrgusega kuni 5230 mm.
Lükandmastiga virnastajaid tõstevõimega 1400 – 2000 kg ja tõstekõrgusega kuni 13000 mm.

Tootevalikuga saab tutvuda Crowni kodulehel: www.crown.com
Laomaailm on Crown tõstetehnika ametlik esindaja Eestis.

Platvormita-järelkäidav-virnastajaPlatvormiga-järelkäidav-virnastaja-WE2300SLükandmastiga-virnastaja

Käärtõstelavad

Käärtõstelava-TLD-2000

ehk hüdraulilised töölauad (kasutatakse ka nimetusi tõstelaud, käärtõstelaud, kaubaaluse tõstuk, jne.) on kasutusel tootmisliinide ning erinevate tööpinkide täitmisel / tühjendamisel (automaatse kõrgusregulaatoriga); töötlevas tööstuses raskete või suurte toodete töökõrgusele tõstmiseks; kallutusfunktsiooniga töölaudu kasutatakse komplekteerimistöödel; Edmolifti käärtõstukid on ka kaubaliftideks nii estakaadi ääres kui korruste vahel. Kandevõimed – kuni 10 tonni – pakuvad laialt võimalusi.

Töölava-tõstukid toodetakse kliendile sobivates mõõtudes ning tellijale vajalike vajalike lisade ning turvavarustusega. Kuigi standard-sortimendis on üle 300 mudeli, toodetakse 80% Edmolifti hüdraulilistest töölaudadest eritellimuste alusel. Vaata Edmolifti standardtooted.

Kahvelkärud
Kahvelkäru LiftStar WH30-IIS, 1150 x 520 mm, 2500 kg (1)

Kahvelkäru on asendamatu abimees laos, tootmises, kaupluses, jm. Põhiliselt kasutatakse neid vähesema intensiivsusega töödel ning seal, kuhu mootoriga tõstukid töötama ei mahu. Sellel asendamatul tööriistal on rahva seas väga palju nimetusi – kahveltõstuk, käsitõstuk, pumptõstuk, käsikahvelkäru, käsikahveltõstuk, rokla, hand pallet truck (inglise k.), гидравлическая вилочная тележка (vene k.), haarukkavaunu (soome k.), Rocla, jne.

Käärkahvelkärud

HX10E_SERIES3Käärkahvelkäruga saab kaubaaluseid transportida ja tõsta sobivale töökõrgusele. Kahvleid saab mugavalt tõsta / langetada vajalikule kõrgusele ja sellega vähendada peale- ning mahalaadimisel operaatori füüsilist koormust. Käärkahveltõstukit võib kasutada reguleeritava kõrgusega töölauana töökodades, montaažilauana tootmises, komplekteerimis- / pakkelauana tootmisliini taga, jne.  Pakume nii manuaalseid kui ka elektrilisi mudeleid. Elektrilistele käärtõstukitele on võimalik paigaldada ka fotosilm / nivoohoidja, mis hoiab automaatselt kahvlid etteantud kõrgusel.

Kaaluga kahvelkärud

Pramac-scale-trucksKaaluga kahvelkäru säästab aega ja vaeva, sest võimaldab ettevõtjal kaaluda kaubaalused ja konteinerid juba laadimise ja transportimise ajal maksimaalse efektiivsusega. Täpse mõõdise saamiseks on kärul 4 kaalu elementi. Kaaluga kahveltõstukit on võimalik kasutada ka tavalise kahveltõstukina. Meie valikus on kaaluga käsikahvelkärud tõste- ja kaalumisvõimega 2000 ning 2500 kg. Pakume mudeleid erineva kaalumise täpsusastme – tolerants ± 1% kuni 0,05% – ja hinnaklassiga.

Elektrilised kahvelkärud e. siirdajad

El.kahvelkäru (siirdaja) Pramac QX20 P mudelEl. kahvelkäru (siirdaja) LiftStar WP17-15 (1)

Elektrimootori abil tõstev ning liikuv kahvelkäru e. siirdaja (nimetatakse ka elektriline alusesiirdaja) muudab laotöö lihtsamaks, efektiivsemaks ja ergonoomiliselt kasutajasõbralikumaks. Siirdajad on horisontaalseks aluse transportimiseks, peale- ja mahalaadimiseks ning tellimuse komplekteerimiseks mõeldud tõstukid. Meie valikus on nii järelkäidavaid kui ka seisuplatvormiga versioone.

 

Käärtõste-platvormkärud

Hüdrauliline, jalapumbaga käärtõste-platvormkäru SPS 350

Stabiilne ning kergelt käsitsetav tõstekäru (tuntud ka kui käärtõstekäru, käsitsi tõstetav
töölaud, käärtõste-kaubakäru, hüdrauliline tõstekäru, hüdrauliline jala pumbaga
käärtõste-platvormkäru). Ideaalne kasutada reguleeritava kõrgusega töölauana, abilauana või
ajutise transpordikäruna. Hüdraulilistel kärudel toimub kõrguse reguleerimine jalgpumbaga.Elektriline käärtõste-platvormkäru PL 500 LB EL (1)