Loo süsteemsust moodulriiulitega

Riiulid on iga lao loomulik osa. Küll aga on suur vahe selles, kas riiulid on loodud spetsiaalselt Sinu äri vajadusi silmas pidades või on lihtsalt kasutusel mingid pinnad, millele saab asju eest ära panna. Viimase variandi puhul tegutsetakse suure tõenäosusega ebaefektiivselt, sest kogu ruumi pind ei ole maksimaalselt kasutuses.

Igasuguse väikese ja mõõduka kaaluga kaupade ladustamiseks on sobivaimad kergkaubariiulid. Kvaliteetse modulaarse kergkaubariiuli suurimaks eeliseks ongi see, et ta koosneb moodulitest – ehk on võimalus luua ainulaadselt Sinu lattu või tootmisesse sobivaid lahendusi. Vajaduste või asukoha muutumisel saab riiulid lihtsasti lahti võtta ja uutmoodi kokku panna, riiuliridasid pikendada või ümber kohandada. Valikus on nii metallist kui plastikust tasapindu, konteinereid, sobides ka lahtise kauba hoiustamiseks ning lahendusi rehvide hoiustamiseks.

Aprillikuu on kergkaubariiulite kuu!

Laomaailma 25. juubeliaasta puhul on aprillis erilise tähelepanu all just moodulriiulid, kuna tegemist on lihtsa, ent äärmiselt mõjusa viisiga muuta oma ladu ja tootmine kordades efektiivsemaks. Võta meiega julgesti ühendust ja aitame planeerida ruumi ja hoiustatavat kaupa arvesse võttes sobivaima lahenduse! Riiulid on meil kohe laos olemas ja saad need meie näidistesaalis ka oma silmaga üle vaadata.

 

Kergkaubariiuli Transform SUPER 1-2-3 eelised:

  •    Valikuterohkus: metallist riiulitasapinnad; perforeeritud plastikust tasapinnad taimedele või toiduainetele; moodulkonteinerid lahtise kauba hoiustamiseks; rehviriiulid.
  •    Erinevad mõõdud: vali sobiv riiulisektsioonide laius ja kõrgus, riiulitasapindade mõõdud ja kandevõime.
  •    Rohkem ladustamispinda: riiulid on kahelt poolt kasutatavad, kuna pole tagariste.
  •    Väga lihtne kokkupanek: poldi- ja mutrivaba, ei vaja tööriistu.
  •    Soodne ja mitmekülgne lahendus nii lattu, tootmisesse, arhiivi, kontorisse, töökotta, hulgi- ja jaekaubandusse kui koju ja garaaži.
transform-super-1-2-3

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

super-1-2-3-moodulriiul-kaupluseriiul

super-1-2-3-kergkaubariiul-koduriiul

super-1-2-3-kergkaubariiul-aianduspoes

super-1-2-3-peenkaubariiul-kaupluseriiul-1

super-1-2-3-kergkaubariiul-kaupluseriiul-2

 

super-1-2-3-lilleriiul

 

 

Rehviriiul Transform (7)

plasttasapinnad-2plasttasapinnad

 

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli


Mida riiuli valimisel arvesse võtta?

Tead, et vajad kergkaubariiuleid, kuid valikuterohkus ajab silme eest kirjuks ning otsustada tundub võimatu? Mõistame Sind täielikult, mistõttu panimegi kokku blogipostituse tähtsaimatest punktidest, mis riiuli valimise eel läbi mõelda tuleb. Nii saad teha teadlikuma valiku ja võid olla kindel, et riiulisüsteem vastab Sinu ootustele ja vajadustele.

riiulid_käsi_1200x628


nupp-loe-blogi

 

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee, tel 659 3050. Laomaailma näidistesaal asub aadressil Linamäe 2, Tänassilma küla, Saku vald. Oleme avatud E-R 9-17, L-P oleme suletud.