Milline töölaud Sulle sobib?

Oled aru saanud, et töölauad vajavad ettevõttes välja vahetamist? Võib-olla praegused lahendused ei lase Su töötajatel tegutseda efektiivselt, kuna nad peavad tegema mitmeid lisaliigutusi, olema sundasendis või kannatama ruumipuuduse käes. Kõik need väikesed nüansid võivadki tunduda kui lihtsalt pisiasjad, kuid aja jooksul need kuhjuvad ning hakkavad mõjutama kasuminumbrit.

Ebaefektiivse ja ebaergonoomilise tööga on toodang väiksem ning töötajate haiguspäevad sagedamad. Mõlema eelnimetatuga kaasnevad Sinu ettevõttele kulud, mis kasuminumbrit aina väiksemaks söövad.

Kvaliteetsesse ja Sinu tööprotsesside jaoks sobivasse töölauda investeering on justkui investeering tervisesse: kohene vahe ei pruugi olla nii märgatav kui peale mõningast igapäevast kasutusperioodi. Kui aga mõne kuu või poole aasta pärast avastad, et töö läheb ladusamalt ja produktiivsus on kasvanud, mõistad, et langetasid õige valiku.

Tuntud Põhjamaade kvaliteediga Trestoni töölauad on vastavalt Sinu töö eripäradele mugandatavad: erinevate lisadega on võimalik luua kõik-ühes tööjaam. Järgnevalt aga lühike ülevaade erinevate laudade eelistest, et saaksid välja selgitada selle, mis Sulle kõige paremini sobib.

 

Kui töölauda kasutatakse erinevate tööde jaoks…

Sinu tootmis- ja tööprotsessi iseloomustavad:

 •    mitmekülgsus;
 •    erinevate inimeste poolt mitmete rollide täitmine;
 •    vastavalt vajadusele erinevate tööde tegemine;
 •    vahetustega töö, mille käigus sama töökeskkonda kasutavad erinevad inimesed.

Sellisel juhul on Sulle parimaks lahenduseks reguleeritava kõrgusega laud – see sobib sama hästi nii istuva kui seisva töö tegemiseks, pakkudes töötajale võimalust vahelduseks ning olles seeläbi ka ergonoomiline. Kui töökohta kasutavad erinevad inimesed, saab igaüks tööpäeva alguses panna paika endale sobiva lauakõrguse. Antud töölaud on lihtne baastoode ja soodsaima hinnaga. Tänu terasraamile on laua kandevõime 300 kg, olles sobilik väikeste ja keskmise suurusega toodete komplekteerimiseks. Laua mõõdud on 1500 x 700 mm. Soovi korral on samasugust lauda saadaval ka teiste mõõtmetega (tellimisel).

Reguleeritava kõrgusega TP-seeria töölaud

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Kui tööd tehakse raskete toodete või seadmetega…

Sinu ettevõte tegevusala kuulub järgnevate või sarnaste valdkondade alla:

 •    rasketööstus
 •    autoremont ja -hooldus
 •    remonditöökoda
 •    hooldusteenused
 •    kemikaalide kasutamine

Sellisel juhul sobib Sulle kuni 750 kg kandevõimega töölaud. Terasplekist laud ei kulu nii kiiresti ja kergesti kui laminaatkattega laud ning püsib stabiilsena ka suuremate raskuste all. Kui kinnitada laud poltidega põranda külge, on töölaud veelgi paremini fikseeritud. Nii saab sinna kinnitada erinevaid seadmeid, kasutada lauda tööpinnana või komplekteerida sellel raskeid või suuri tooteid. Koos lisatarvikutega on võimalik lauast luua kõikide tegevuste tegemiseks vajalik töökeskkond. Laua mõõdud on 1500 x 700 mm. Soovi korral on samasugust lauda saadaval ka teiste mõõtudega (tellimisel).

Fikseeritud kõrgusega töölaud 1500 x 750 mm, kv 750 kg, 1,5 mm terasplekiga lauaplaat

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Kui vajad esinduslikku ja võimalikult ergonoomilist lauda…

Sinu tegevusvaldkond või tüüpiliselt tehtavad ülesanded kuuluvad järgnevate või sarnaste valdkondade alla:

 •    kergetööstus
 •    labor ja uuringud
 •    kergmontaaž
 •    kvaliteedikontroll
 •    pakkimine
 •    kontoritöö

Elektriliselt reguleeritav töölaud on töölaudade kõige kõvem sõna. Erinevate tööülesannete täitmiseks saab töölaua kõrgust muuta kõigest ühe nupuvajutusega. Nii ei pea keha olema tööd tehes sundasendis või töö iseloomu või töötaja muutudes ei ole vaja töölauda välja vahetada. Tegemist on perspektiivika ja korraliku investeeringuga töökeskkonda, mis näitab, et lisaks efektiivsele tööle on Sinu jaoks oluline ka oma töötajatele parima töökeskkonna loomine. Laua mõõdud on 1500 x 700 mm, võimalik kõrgus on reguleeritav 645 mm ja 1145 mm vahel. Soovi korral on samasugust lauda saadaval ka teiste mõõtudega (tellimisel).

El. reguleeritava kõrgusega LMT-seeria töölaud (2)

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Ära unusta mõelda hoiustamisvõimalustele

Kus on tööd, seal on asju! Inspireeritud küll Eesti vanasõnast, kuid selle olemus on sellegipoolest tõsi. Töö käigus tekib paratamatult ajutiselt või pikemaks ajaks hoiustamist vajavaid asju. Selleks on parim lahendus sahtliboks. Tänu tugevale terasest konstruktsioonile, on sahtliboksi kandevõime kuni 150 kg – nii saad sinna paigutada tööriistu, väiksemaid seadmeid ja tooteid. Vaata lisa sahtliboksi kohta SIIT.

NB! Kuni veebruari lõpuni on käesolevas postituses mainitud tooted meil kohe laos olemas ja neile rakendub tutvumishind -20%. Seega, kui oled enda jaoks sobivad töölauad välja selgitanud, esita tellimus e-poest või tule ja kae oma silmaga lauad meie juures üle! Kui vajad personaalset nõustamist sobiva töölaua väljaselgitamisel, siis võta meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee, tel 659 3050.