Laomaailmaga rattad alla – supervinge elektriroller kingitusena kauba peale

Laomaailm tähistab oma 25.juubeliaastat, mille puhul kingime oma suurklientidele ÜLIVINGED CityCoco elektrirollerid! Rolleri saavad pealekauba kõik kliendid, kelle tellimuse maksumus on 25 000€ koos käibemaksuga. Rollereid jagame kuni juubeliaasta lõpuni ehk kuni 1.märtsini 2020!
Kampaania tingimused

Laomaailm_skuuter_1200x628px-01

Häid ideid, kuidas muuta oma äri toimimist ladusamaks ja ühtlasi saada elektriroller pealekauba:

Läbimõeldud riiulitesüsteem – meie professionaalne müügimeeskond nõustab Sind heameelega ja aitab planeerida ning ellu viia parima võimaliku lahenduse Sinu lattu, tootmishoonesse või töökotta. Riiulitesüsteem luuakse selliselt, et see toetaks parimal viisil Sinu ettevõtte igapäevatööd, hoides kokku aega ja raha, mis muidu ebaefektiivsele ladustamisele kulub. Vaata lähemalt erinevate riiulite võimaluste kohta SIIT või võta meiega julgesti ühendust!

Tõstukid ja tõsteseadmed – manuaalsete või poolmanuaalsete seadmetega töötamine on lõppude lõpuks ikkagi käsitöö, mis väsitab Sinu töötajaid ja muudab seeläbi tööprotsessi ebaefektiivseks. Võida juurde aega ja suurenda kasumi – just seda kiire kaupade paigutus võimaldab. Leia vajaminev seade meie tootevalikust SIIN või võta lisainfo saamiseks meiega julgesti ühendust!

Siirdajad - liiguta kaupa kiiresti ja vähese vaevaga! Erineva võimsuse ja töö otstarbega siirdajad on sobilikud kaubaaluste transpordiks, kauba peale- ja mahalaadimiseks ning tellimuste komplekteerimiseks. Kusjuures, nende kasutamine ei nõua füüsilist pingutust ja sellega saavad hakkama igas vanuses mehed ja naised. Vaata siirdajate kohta lähemalt SIIT või võta lisainfo saamiseks meiega julgesti ühendust!

Tööstusmööbel – investeering enda töötajate heaolu ja tervise hoidmisesse on investeering tulevikku! Meie juurest leiad laia valiku ergonoomilisi ja praktilisi lahendusi, mille abil saavad sisustatud laod, tootmishooned, garderoobid, kontorid, töökojad, arhiivid jpm! Tutvu tootevalikuga SIIN või võta lisainfo saamiseks meiega julgesti ühendust!

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

 

 

Elektriline korjetõstuk EP-JX1 (4)

 

Moodulriiulid

 

 

 

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee, tel 659 3050. Laomaailma näidistesaal asub aadressil Linamäe 2, Tänassilma küla, Saku vald. Oleme avatud E-R 9-17, L-P oleme suletud.