Suurim valik laotehnikat

  •    Palju laosolevat laotehnikat  soodushinnaga.
  •    Uue virnastaja või laotõstuki toome sulle tasuta kohale.
  •    Proovi virnastajat või elektrilist kahvelkäru 1 nädal. Kui ostetud virnastaja sinu ettevõttele ei sobi, saad vahetada selle teise sobivama vastu.

Liigutades kaupu sobivate seadmetega, teed seda kiiremini ja seega on ka tootlikkus suurem, mis lõppkokkuvõteks paistab välja ettevõtte kasuminumbrist. Seejärel on juba selge, kuivõrd kiiresti esialgselt suurena näiv investeering end ära tasus.

 

Lahendused kaubaveoks 

 

Kahvelkäru hind alates 195 €

 

Klassikaline kahvelkäru sobib ideaalselt, kui alusel olevaid raskeid kaupasid on vaja tõsta maast lahti ning liigutada neid laos ringi ehk läbitakse lühikesi vahemaid.  See on asendamatu abivahend lao- ja transporttöödel, eriti seal, kuhu suuremad mootoriga tõstukid töötama ei mahu.

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Elektriline kahvelkäru. Hind alates 1500 € 

 

Elektrilised kahvelkärud on lihtsa manööverdusvõimega masinad, mis muudavad kauba liigutamise eriti kiireks ja mugavaks. Tihti kasutatakse neid just kaubaautode peale- ja mahalaadimisel, sest manuaalse kahvelkäru kasutamine võib olla raske ja füüsiliselt koormav. Elektrilise kahvelkäru peamine eelis ongi see, et elektrimootor teeb inimese eest ära kõige raskema töö. Töö muutub kiiremaks, mugavamaks ja turvalisemaks, kuna masin ei väsi ning toimib sama hästi nii tööpäeva alguses kui lõpus.

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Poolelektriline virnastaja. Hind alates 1700 €

Poolelektrilisel virnastajal on tõstmine / langetamine elektriline, liikumine manuaalne. Peamiselt erinevad virnastajad üksteisest tõstevõime ja -kõrguse poolest. Poolelektrilised virnastajad sobivad väikese töökoormusega ladudesse ja abivahenditena tootmistesse. Erineva võimsuse ja töö otstarbega virnastajad on sobilikud kaubaaluste transpordiks, kauba peale- ja mahalaadimiseks ning tellimuste komplekteerimiseks. Kusjuures, nende kasutamine ei nõua füüsilist pingutust ja sellega saavad hakkama igas vanuses mehed ja naised.

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

  

Elektriline virnastaja. Hind alates 2690 €

 

Virnastaja vajab liikumiseks vähe ruumi ja mahub ka kitsamatesse riiulivahedesse.  Igapäevaseks kasutuseks sobivad aga täiselektrilised virnastajad. Elektrilise seadme hind on piisavalt soodne võrreldes tööjõukuluga, mida käsitöö nõuab. Olenevalt tootjast ja mudelist on saadaval erinevate lisafunktsioonidega virnastajaid – puldiga tõste ja langetus, roolivõimendi, kokkuklapitav platvorm, käetoed jms. Väiksematesse ladudesse sobib järelkäidav virnastaja. Suuremate ja kõrgemate ladude korral tasub kaaluda lükandmastiga virnastajat või vastukaalutõstukit. Tihtilugu sobib aga hoopis kombineeritud lahendus.

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

Loe lähemalt, milline tõsteseade sobib kõige paremini Sinu ettevõttesse

nupp-loe-blogi

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee, tel 659 3050. Laomaailma näidistesaal asub aadressil Linamäe 2, Tänassilma küla, Saku vald. Oleme avatud E-R 9-17, L-P oleme suletud.