Trestoni töölauad – ladusam töökeskkond

Muudame töö ladusamaks

 

Laomaailma 25. juubeliaastal toome kogu aasta vältel esile praktilisi, kvaliteetseid ja efektiivseid tooteid ning võimalusi, mis aitavad Sul muuta oma äri tööprotsesse LADUSAMAKS! Lisaks on nimetatud tooted kohe laos olemas, mis tähendab, et saad need koheselt ka kasutusele võtta.

 

Treston töölauad – ladusam töökeskkond 

Trestoni tooted ilmestavad hästi, miks Põhjamaad kvaliteedi poolest niivõrd tuntud on. Lisaks suurepärasele hinna-kvaliteedi suhtele teeb tooted eriliseks see, et nad on disainitud töötaja heaolust lähtuvtreston-logoalt. See tähendab, et tänu ergonoomilistele lahendustele säästetakse töötaja tervist ja ühtlasi tõstetakse tööviljakust. Kõik vajalik on alati käeulatuses ja pole vaja teha üleliigseid liigutusi, nii on ka tööprotsess kiirem ja töö ise efektiivsem. Trestoni tooted on lihtsasti mugandatavad ja teisaldatavad – vajaduste muutudes saab töökohta lihtsalt ümber kohandada ning lisatarvikute näol saab luua ainulaadselt Sulle sobiva lahenduse!

Tule Laomaailmast läbi ja veendu oma silmaga, miks Trestoni tooted niivõrd hinnatud on.

Reguleeritava kõrgusega klassikaline töölaud, kandevõime 300 kg

Reguleeritava kõrgusega TP-seeria töölaud
Eelised:

•       standardne ja soodne töölaud
•       sobib mitmesugustele tööülesannetele ja -keskkondadesse
•       lihtne astmevaba kõrguse reguleerimine

Klassikalise kujundusega TP töölaud on ideaalne baaslaud, kõige lihtsam ja soodsam toode meie töölaudade tootevalikus. Standardne töölaud sobib mitmesuguste tööülesannete täitmiseks ja eri keskkondadesse: remontimine, testimine, pakkimine jm. Töölaua kõrgust saab astmevabalt reguleerida vahemikus 650 kuni 900 mm, mistõttu sobib see nii istudes kui ka püstiasendis töötamiseks.
Lauaplaat on lamineeritud madalsurve puitkiudplaadist, laua terasraam on kandevõimega kuni 300 kg, laua mõõdud 1500 x 700 mm.
Laua moodulsüsteem võimaldab töökohta kohandada vastavalt vajadustele. Lauale on saadaval hulk lisatarvikuid.

Hind: 290 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

Fikseeritud kõrgusega töökoja töölaud, kandevõime 750 kg

Fikseeritud kõrgusega töölaud 1500 x 750 mm, kv 750 kg, 1,5 mm terasplekiga lauaplaat
Eelised:

•       suure kandevõimega tugev mudel
•       nõudlikumate kasutustingimuste ja töökeskkondade jaoks
•       stabiilne

Antud töölaud on tugev mudel, mis talub rasketööstusele iseloomulikku suurt kulumist. See on hea valik autoremondi- ja muudesse töökodadesse, hooldusfirmadesse ja rasketesse tingimustesse, kus käideldakse iga päev kemikaale või suuri koormusi. Töökojalaud on mõeldud kõige nõudlikumate kasutustingimuste ja keskkondade jaoks. Laud on stabiilne ning seda saab stabiilsuse parandamiseks kinnitada poltidega põranda külge ning täiendada vastavalt vajadusele laias valikus saadaolevate lisatarvikutega. Lisavarustuse valik võimaldab kujundada töökoja töölaua igasugustele vajadustele sobivaks.
Laua kandevõime on 750 kg ning lauaplaat on kaetud 1,5 mm terasplekiga. Laua mõõdud 1500 x 750 x 850 mm (lsk).

Hind: 370 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Elektriliselt reguleeritava kõrgusega töölaud, kandevõime 150 kg

El. reguleeritava kõrgusega LMT-seeria töölaud (2)
Eelised:
•    ergonoomiline nii iste- kui ka püstiasendis kasutamisel
•    kõige suurem kõrguse reguleerimise vahemik, sobib eriti hästi püstiasendis töötamiseks
•    lihtne ja kiire reguleerimine

Ergonoomiline mitmeotstarbeline elektriliselt reguleeritav kergtöölaud. Laud sobib hästi kergetööstusse, laboritesse, kergmontaažiks, kvaliteedikontrolliks, pakkimiseks ja tehnikabüroodesse. Vastab ergonoomikastandarditele nii iste- kui ka püsitasendis kasutamisel. Lauaraami saab tänu sisseehitatud lineaarsele täitursüsteemile kiiresti reguleerida vahemikus 645 mm kuni 1145 mm. Laua kandevõime on 150 kg. Laua plaadiks on 25 mm madalsurvega laminaattööplaat, millel on plastservad. Laua mõõdud 1500 x 750 mm. Püsttorumoodulite lisamisel saate lauale paigaldada eri töökeskkondadesse sobivat mitmesugust lisavarustust.

Hind: 1130 + km

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

Sahtliboks, kandevõime 150 kg

Ratastel sahtliboks 45 56-3, sahtlid 5 x 100 mm

Eelised:
•       tugev ja kvaliteetne terasest sahtliboks
•       siledad ja vaiksed kuullaagritel sahtlite siinid
•       sahtlid avanevad 100%

Kesklukustusega kvaliteetne terasest sahtliboks tööriistade ja väikekomponentide hoiustamiseks. Sahtliboks on kaetud epoksiidpulbervärviga. Kesklukustus. Täislaiusega sahtlipide anodeeritud alumiiniumist. Siledad ja vaiksed kuullaagritel teleskoopsiinid võimaldavad sahtleid 100% ulatuses avada. Sahtliboksil on 5 sahtlit. Ühe sahtli kandevõime on 60 kg, sahtliboksi kandevõime 150 kg. Sahtliboksil on all rattad, millest 2 piduriga. Mõõdud 450 x 520 x 700 mm (lsk).

Hind: 580 + km

 

nupp-vaata-lisainfot-ja-telli

 

Vaata kõiki Trestoni tooteid siit

 

Loe lähemalt, miks edukad tööstusettevõtted ergonoomilistesse töökoha lahendustesse investeerivad!

nupp-loe-blogi

toolauad-toos

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust: info@laomaailm.ee, tel 659 3050. Laomaailma näidistesaal asub aadressil Linamäe 2, Tänassilma küla, Saku vald. Oleme avatud E-R 9-17, L-P oleme suletud.