KKK

New Accordion Tab

Kaupa saab kohapeale vaatama tulla meie näidistesaali Tallinna piiril Laagris Linamäe 2, E-R 08.00-17.00.

Näidistesaalis on väljas hulk tooteid (riiulid, metallmööbel, tööstusmööbel, tõstukid, tõsteseadmed jm), siiski on kodulehel valik kordades suurem. Meie müügikonsultandid annavad nõu ja aitavad valiku tegemisel.

New Accordion Tab

Teenindame nii ettevõtteid kui eraisikuid. Tooteid saad osta ka mugavalt e-poest.

Kohapeal saab maksta nii sularahas kui kaardiga.
Kui ostate ettevõttele, olete meilt juba vähemalt korra ostnud ning teil puuduvad maksehäired, siis saab maksta ka arvega pärast kauba kättesaamist maksetähtajaga 7 päeva või vastavalt kokkuleppele. Maksetingimused on läbiräägitavad, leiame just Teile sobiva variandi.
Esmakordselt Laomaailm AS-st ostu sooritavatele äriklientidele ja eraisikutele väljastame pärast tellimuse tegemist ettemaksuarve.

New Accordion Tab

Kõiki kaupu on võimalik tellida ka transpordiga maja välisukseni. Transpordi hind sõltub tellitud kaubast ning asukohast.

Kui tellite e-poest, siis lisatakse tellimustele fikseeritud tranpordikulud 9% ostukorvi summast, kuid mitte vähem kui 10 € (+km). Kehtib transpordile üle Eesti. E-poest tehtud üle 1500 € (+km) suurustele tellimustele on transport tasuta.

New Accordion Tab

Toodete vastuvõtmisel soovitame toodete pakend ja kogus koheselt üle kontrollida ning pretensioonide korral märkida saatelehele sellekohane märkus. Kui märkate alles pärast pakendi avamist, et kaup on kannatada saanud, siis tehke sellest pilt, et kauba seisukord fikseerida. Palume vigastatud pakendiga tootest / transpordi käigus viga saanud tootest teatada e-posti aadressile info@laomaailm.ee või telefonile 659 3050.

Te ei pea muretsema, kui kaup on saanud transpordi käigus kannatada, siis vahetame selle ringi või leiame muu Teile sobiva lahenduse.

New Accordion Tab

Laomaailm on tegutsenud juba aastast 1994, selle aja jooksul oleme teenindanud tuhandeid kliente. Maksame ausalt riiklikke sh tööjõumakse, meie prognoositav käive sel aastal on üle 4 miljoni euro. Oleme uhked oma maksekäitumise üle, 2016. aasta majandustulemuste põhjal kuulub meie ettevõte kõrgeima krediidireitinguga ettevõtete hulka. Meie usaldusväärsuse ja maksekäitumise kohta saate infot Inforegistrist.

New Accordion Tab

Kui te pole päris kindlad oma valikutes, saatke meile lao joonis või kutsuge kohale meie spetsialist. Teeme AutoCAD programmis teile otsustamiseks võimalikud lahendusvariandid arvestades teie ettevõtte spetsiifilisi vajadusi. Oskame soovitada, millist riiulitesüsteemi kasutada, milliste liikumiskoridoridega peab arvestama ja milliseid tõsteseadmeid valida, et tagada ladude ning tööstusruumide kasutus vastavalt ootustele ja vajadustele. Lahendusvariantide ja hinnapakkumiste tegemine meie poolt on Teile tasuta.

New Accordion Tab

Esialgu piisab, kui mõtlete läbi järgnevad tegurid – soovitud riiuliposti kõrgus, riiulitasapinna sügavus, riiulirivi soovituslik pikkus, mitu tasapinda ühte sektsiooni soovid; milliseid kaupu hakkad seal ladustama (kas alustega või peenkaupa, pikkade mõõtmetega kaupu jne), planeeritud koormus ühele tasapinnale.

Meie kodulehe riiulite jaotuses on iga riiulitüübi all ka vastav päringuvorm, kus leiate just need andmed, mida võiksite edastada Teid huvitava riiulitüübi puhul.

New Accordion Tab

Nailonratad on kõvema pinnaga, nendega on suuri raskusi kergem teisaldada, sest käru hakkab kergemini liikuma. Võrreldes polüuretaanratastega teevad rohkem müra, seetõttu sobivad ideaalselt kasutamiseks näiteks autos, koorma peale ja mahalaadimiseks. Need on tugevad ja vastupidavad siledatel pindadel.

Poüuretaanrattad on pehme kummise pealispinnaga ning vaiksemad kui nailonrattad. Seetõttu sobivad kasutamiseks näiteks kaupluses või müügisaalis, elamupiirkondades jm kus müra võib kaasinimesi häirida. Pehme pind vähendab hõõrdumist ja kriime.

New Accordion Tab

Vabatõste on tõstuki maksimaalne tõstekõrgus (tõstuki kahvlite kõrgus põrandapinnast), mille puhul masti kõrgus on minimaalne. Enamasti koosnevad tõstukite mastid kahest kuni kolmest osast ehk sektsioonist. Teatud tõstekõrgusest alates hakkab masti teine sektsioon liikuma esimese seest välja, millega suureneb tõstuki kõrguse gabariit. Sellega tuleb arvestada töötamisel piiratud kõrgusega ruumis.

New Accordion Tab

Liftstar kahvelkärud on kvaliteetsed ja töökindlad, kuid kuna toome neid ise maale, siis saame pakkuda turu parimat hinda.