Kontakt

Meie meeskond

Tõnu Jaagu

Müük Tallinnas
Tel: +372 659 3039
Mob: +372 59 124 303
tonu.jaagu@laomaailm.ee

Veiko Jansen

Müük Tallinnas
Tel: +372 659 3033
Mob: +372 51 600 46
veiko.jansen@laomaailm.ee

Janek Tamm

Müük Tartus ja Lõuna-Eestis
Tel: 
+372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
janek.tamm@laomaailm.ee

Oliver Kallasmaa

Müük Soomes
Mob: +358 40 808 5699
oliver@varasto1.fi

Rainer Süvirand

Müük Soomes
Mob: +358 40 237 406
rainer@varasto1.fi

Marko Vaikmaa

Tehnika müük ja rent
Mob: +372 53 456 466
marko.vaikmaa@laomaailm.ee

Asso Pärtel

Hooldus, remont, varuosad
Mob: +372 56 160 090
asso.partel@laomaailm.ee

Tiina Käo

Tarneahelajuht
Kasutatud laosisustuse ost
Mob: +372 6593045
sourcing@laomaailm.ee

Tiit Hõbejõgi

Juhataja / CEO
Mob: +372 50 626 94
tiit.hobejogi@laomaailm.ee

Külliki Vain

Turundus
Mob: +372 50 59 211
kylliki.vain@laomaailm.ee

Müügiesindus Tallinnas

Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald, Harjumaa
Tel 
+372 659 3050
info@laomaailm.ee

Müügisaal ja ladu avatud:
E-R 08:00-17:00

L-P suletud

 

Müügiesindus Tartus

Aardla 27, 50110 Tartu
Tel: +372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
janek.tamm@laomaailm.ee

Kaupluse külastamiseks helistada (tel.: 50 31 773 Janek Tamm)

Müügiesindus Lätis

Noliktavu Pasaule SIA
Ritvars Menniks
Mob: +371 265 275 26
www.noliktavupasaule.lv

Hooldus Tallinnas

Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald, Harjumaa
Tel +372 569 44112
hooldus@laomaailm.ee

Avatud:
E-R 08:00-17:00
L-P suletud

 

Saada meile teade

Meie aadress

Laomaailm AS
Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald
Harjumaa, Eesti
(näidistesaal, ladu, remonditöökoda, kontor)
Äriregistri kood: 10077541
info@laomaailm.ee

Oleme avatud

E – R: 8.00 – 17.00
L – P: suletud