Kontakt

Meie meeskond

Tõnu Jaagu

Müük Tallinnas
Tel: +372 659 3039
Mob: +372 59 124 303
tonu.jaagu@storit.ee

Veiko Jansen

Müük Tallinnas
Tel: +372 659 3033
Mob: +372 51 600 46
veiko.jansen@storit.ee

Janek Tamm

Müük Tartus ja Lõuna-Eestis
Tel: 
+372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
janek.tamm@storit.ee

Oliver Kallasmaa

Müük Eestis
Mob: +372 511 0088
oliver@storit.ee

Rainer Süvirand

Müük Eestis
Mob: +372 519 49714
rainer@storit.ee

Vladislav Lazarevits

Müük Ida-Eestis
Tel: +372 58 515 147
vladislav@storit.ee

Joel Joa

Müügijuht
Mob: +372 509 4669
joel.joa@storit.ee

Sandra Nurmik

Müügi-ja turunduseassistent
Tel: +372 58 118 128
sandra.nurmik@storit.ee

Tiit Hõbejõgi

Juhataja / CEO
Mob: +372 50 62 694
tiit.hobejogi@storit.ee

Külliki Vain

Turundus
Mob: +372 50 59 211
kylliki.vain@storit.ee

Edvin Kartau

Ostu- ja logistikajuht
Kasutatud laosisustuse ost
Mob: +372 55 593 844
sourcing@storit.ee
edvin.kartau@storit.ee

Müügiesindus Tallinnas

Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald, Harjumaa
Tel 
+372 659 3050
info@storit.ee

Müügisaal ja ladu avatud:
E-R 08:00-17:00

L-P suletud

 

Müügiesindus Tartus

Aardla 27, 50110 Tartu
Tel: +372 736 6403
Mob: +372 50 31 773
janek.tamm@storit.ee

Kaupluse külastamiseks helistada (tel.: 50 31 773 Janek Tamm)

Müügiesindus Lätis

Noliktavu Pasaule SIA
Ritvars Menniks
Mob: +371 265 275 26
www.noliktavupasaule.lv

Hooldus Tallinnas

Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald, Harjumaa
Tel +372 569 44112
hooldus@storit.ee

Avatud:
E-R 08:00-17:00
L-P suletud

 

Müük Soomes

Perintökuja 8
01510 Vantaa
Finland
+358 50 3703266
info@varasto1.fi

Saada meile teade

Meie aadress

Laomaailm AS
Linamäe 2, Tänassilma küla
76 406, Saku vald
Harjumaa, Eesti
(näidistesaal, ladu, remonditöökoda, kontor)
Äriregistri kood: 10077541
info@storit.ee

Oleme avatud

E – R: 8.00 – 17.00
L – P: suletud